Nowy numer Forum Narzędziowe OBERON

Maszyny CNC firmy STYLE

– nowoczesne i uniwersalne rozwiązanie dla Twojej firmy!STYLE CNC Machines Polska  Forum Narzędziowe OBERON

Wiemy, że zależy Ci na szybkich, uniwersalnych i niezawodnych maszynach do obróbki metali i tworzyw sztucznych. Dlatego zaprojektowaliśmy obrabiarki CNC z myślą zarówno o początkujących operatorach, jak i doświadczonych specjalistach. Nasze uniwersalne maszyny CNC cechują się wyjątkowym układem sterowania STYLE, który w łatwy i szybki sposób pozwala zrealizować codzienne projekty. Obsługa maszyn CNC STYLE jest intuicyjna i komfortowa, a nasze obrabiarki CNC posłużą zarówno w obróbce pojedynczych elementów, jak i serii produktów. Przed rozpoczęciem obróbki operator CNC może przetestować detal w symulacji 3D, która dodatkowo obliczy czas niezbędny do procesu.

Najlepsze sterowanie CNC do pojedynczych detali i małych serii.

System sterowania CNC STYLE

Sercem STYLE jest innowacyjny system sterowania. Bardzo prosty w obsłudze system sterowania CNC zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych operatorów. Oprogramowanie STYLE jest tak wyjątkowe dzięki rozbudowanym funkcjonalnościom, których żadna inna firma na świecie nie jest w stanie zaoferować w tak pełnym zakresie.

STYLE CNC Machines Polska Forum Narzędziowe OBERON

Wystarczy kilka kliknięć i wprowadzenie minimalnej liczby wartości, aby każda edycja stała się natychmiast trwale widoczna na ekranie dotykowym 19”. Oprogramowanie CNC zostało opracowane specjalnie pod kątem szybkiego i łatwego rysowania i wytwarzania pojedynczych detali i małych serii. Obróbka CNC może być skomplikowana, jednak nie nasze systemy sterowania.

STYLE CNC Machines Polska Forum Narzędziowe OBERON

Obsługa jest tak prosta, że każdy operator, nawet nie posiadający doświadczenia w pracy z maszynami CNC, w ciągu paru godzin szkolenia opanuje zasady pracy na module sterującym STYLE. Dzięki temu pracownik nie będzie już zależny od specjalisty CNC.

Obrabiarki sterowane numerycznie – frezarki i tokarki CNC

Naszą specjalnością są frezarki i tokarki. Maszyny CNC STYLE są uniwersalne i przyjazne w obsłudze. Łatwe sterowanie CNC sprawia, że z naszych maszyn CNC może korzystać każdy operator – nawet początkujący, również bez żadnej wiedzy w zakresie programowania maszyn CNC. Obróbka skrawaniem pozwala na precyzyjny i wysoko powtarzalny proces produkcyjny – maszyna CNC STYLE z pewnością zapewni Ci oszczędność czasu.

STYLE oferuje kompletną gamę tokarek i frezarek różnych wersji oraz akcesoriów. Oprócz maszyn w wersjach standardowych, każda maszyna może zostać skonfigurowana wg indywidualnych potrzeb klienta, tak by idealnie spełniała Państwa oczekiwania.

STYLE CNC Machines Polska Forum Narzędziowe OBERON

Frezarki: w ofercie STYLE CNC Machines posiadamy min. frezarki z serii BT, które są uniwersalnymi maszynami wykonanymi w oparciu o solidny odlew żeliwny. Maszyny oparte na konstrukcji stołu krzyżowego, gdzie ruch stołu i kolumny jest realizowany na szerokich i precyzyjnych prowadnicach ślizgowych.

Duże możliwości konfiguracji, ale przede wszystkim doskonały dostęp do przestrzeni obróbczej dzięki pół twartej zabudowie powodują, że są to bardzo praktyczne obrabiarki.

STYLE CNC Machines Polska Forum Narzędziowe OBERON

Maszyny te występują również w opcji częściowej, a także pełnej zabudowy.

Wielkość przejazdów w osi X kształtuje się od najmniejszej maszyny 600, poprzez najbardziej popularny model 1000 i 1500 do imponującej wielkości 3000, oraz 4000. Maszyna BT 3000 występuje również w największej wersji, gdzie wartości przejazdów w osiach X,Y,Z wynoszą odpowiednio: 3000, 1100, 1100.

W ofercie STYLE CNC Machines posiadamy również frezarki z serii MC, które są uniwersalnymi, szybkimi maszynami wykonanymi w oparciu o solidny odlew żeliwny. Centra obróbcze oparte na konstrukcji stołu krzyżowego, gdzie ruch stołu i kolumny odbywa się przy pomocy prowadnic liniowych tocznych.

Duże możliwości konfiguracji, ale przede wszystkim doskonały system sterowania, szybkość i dokładność to cechy maszyn z serii MC.

Wielkość przejazdów w osi X kształtuje się od najmniejszej maszyny 500mm, poprzez najbardziej popularny model 750mm i 1000mm, do największej wersji, gdzie wartości przejazdów w osi X wynosi 1500mm, 2000mm, oraz 2500mm.

Tokarki: wszystkie tokarki dostępne w asortymencie STYLE posiadają konstrukcję opartą na bardzo stabilnej żeliwnej ramie i gwarantują najlepszą możliwą obróbkę wyrobów. STYLE to nie tylko tokarka CNC do metalu, ale też do tworzyw sztucznych. Każda tokarka wyposażona jest w prosty w obsłudze i intuicyjny układ sterowania CNC, który wyróżnia się ergonomicznym i wyjątkowym designem. Dzięki temu świetnie sprawują się przy wymagającej obróbce elementów niestandardowych oraz niewielkich serii.

STYLE CNC Machines Polska Forum Narzędziowe OBERON

Tokarki CNC do metalu to jedne z naszych najpopularniejszych produktów. Intuicyjne sterowanie numeryczne, bogate wyposażenie i szerokie spektrum zastosowań – to wszystko sprawia, że tokarka do metalu STYLE będzie najlepszym wyborem w każdej sytuacji. Nasze tokarki CNC świetnie sprawdzą się w każdym parku maszynowym. Wszystkim klientom zapewniamy wsparcie uwzględniające ich indywidualne potrzeby. Mogą być pewni, że w zakresie tokarki do pojedynczych elementów i niewielkich serii dokonali najlepszego możliwego wyboru.

Asortyment rozpoczyna się od przelotu nad łożem od 320mm do 2200mm i długości w kłach od 500mm do 12 000mm.

Najlepsza tokarka dla wymagających specjalistów.

STYLE CNC Machines Polska Forum Narzędziowe OBERON

Nowoczesna maszyna CNC o wysokiej wydajności i elastyczności, oraz prostym sterowaniu. Zaprojektowana do trudnych warunków pracy i nieprzerwanego, wydajnego toczenia.

Rama żeliwna odlana jako monolit i nachylona pod kątem. Poznaj gamę tokarek opartych na konstrukcji łoża skośnego – serię SB

Przelot nad łożem od 420 do 612mm. Długość toczenia od 550mm dla najmniejszej maszyny, do 1200mm.

Cały proces w jednym miejscu.

Projektowanie, montaż maszyn i programowanie STYLE odbywa się w naszym holenderskim zakładzie, w Bunschoten.

Zespół firmy STYLE posiada szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie maszyn i systemów sterowania dlatego też zawsze uzyskacie Państwo od nas właściwą poradę oraz wsparcie podczas zakupu i wdrożenia maszyny.

STYLE CNC Machines Polska Forum Narzędziowe OBERON

Bezpieczeństwo dzięki europejskim, markowym komponentom.

Korzystanie z komponentów znanych europejskich marek gwarantuje wysoką niezawodność i ciągłość pracy maszyny.

Szybkość przy programowaniu pojedynczych detali i małych serii.

STYLE oferuje idealne rozwiązania w zakresie toczenia pojedynczych detali i małych serii.

Oznacza to:
- szybkie programowanie;
- szybka produkcja;
- szybkie przezbrajanie maszyny na inny produkt;
- elastyczność;
- oszczędność czasu.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą podczas targów TOOLEX w Katowicach - stoisko nr 50.

Logo STYLE CNC Machines Polska  Forum Narzędziowe OBERON

STYLE CNC Machines Polska
info@stylecncmachines.pl
www.stylecncmachines.pl

STYLE CNC Machines Polska Forum Narzędziowe OBERON