Nowy numer Forum Narzędziowe OBERON

Chcesz być wystawcą Przemysłowej Wiosny? Spiesz się!Targi Kielce Forum Narzędziowe OBERON

Na cztery miesiące przed rozpoczęciem Salonu Technologii Obróbki Metali już 75% powierzchni jest zajęte. Wystawcy nie znajdą już miejsca w halach C, D, E i F. Zostały jeszcze tylko wolne miejsca w pawilonach A, B oraz G.

Targi Kielce Forum Narzędziowe OBERON

Zarówno popularne STOM-y, jak również EXPO-SURFACE, Dni Druku 3D czy CONTROL- STOM cieszą się niesłabnącą popularnością. Satysfakcja wystawców wyrażana w błyskawicznych zgłoszeniach do kolejnej edycji wynika zapewne z liczby i charakterystyki zwiedzających. Imprezy w 2022 roku odwiedziło ponad 10.000 zwiedzających profesjonalistów. Kim byli goście Przemysłowej Wiosny?

Zwiedzający przemysłowe wystawy w Targach Kielce przyjechali głównie z Polski, duże delegacje mieli tylko goście z Ukrainy, Niemiec oraz Czech. Pojawili się również odwiedzający ze Szwajcarii oraz Algierii.

Przemysłową Wiosnę zwiedzali głównie przedstawiciele firm produkcyjnych (72%), a branże które najczęściej reprezentowali to: maszynowa (45%), automotiv (24%) oraz zbrojeniowa (10%). Aż 40% odwiedzających pojawiło się podczas Przemysłowej Wiosny po raz pierwszy. Ze względu na wielokanałową komunikację o wydarzeniu, trudno jednoznacznie określić skąd goście czerpią wiedzę o Targach STOM, ale niemal 30% z nich dowiaduje się o imprezie z Internetu.

Warto też przypomnieć, że zgodnie z oczekiwaniami wystawców cykl został zatem wydłużony o kolejny targowy dzień. Następna okazja na przemysłowe spotkania w Targach Kielce od 28 do 31 marca 2023 roku. Zapraszamy!

Szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie Targów Kielce oraz na Profilu Linkedin.
www.targikielce.pl