Nowy numer Forum Narzędziowe OBERON

AI Lab specjalista w sprzedaży obrabiarek do każdej narzędziowniAI Lab Forum Narzędziowe OBERON

Szlifierka do płaszczyzn seria SR - seria SR to seria szlifierek do obróbki powierzchni płaskich i złożonych profili. Wszystkie 3 osie sterowane są precyzyjnymi serwonapędami oraz opcjonalnie dodatkowe osie zastosowane są do obciągaczy dyskowych sterowanych numerycznie lub obrotowych stołów.

Szlifierka do płaszczyzn seria SRA - seria SRA to maszyny do obróbki detali o masie do 4500 kg. Przesuw pionowy i poprzeczny sterowany jest precyzyjnymi serwonapędami z możliwością równoczesnego przesuwu w obydwu osiach po zadanych profilach. Oś wzdłużna napędzana jest hydraulicznie lub za pomocą serwonapędu.

Szlifierka cylindryczna seria C - uniwersalnie wyposażona gwarantuje daleko idącą elastyczność i wydajność produkcji wszelkich małych detali, jak stempli, niewielkich wałków, sprzętu protetycznego i chirurgicznego oraz wszelkiego rodzaju zleceń wymagających wysokiej precyzji i dużego nakładu pracy, takich jak elementy niecylindryczne z interpolacją obrotu (oś C) szlifowanych detali.

Szlifierka cylindryczna seria CP - seria CP najlepiej sprawdzają się w pracy w przemyśle ciężkim, w szlifowaniu węglikiem wolframu (przemysł petrochemiczny), w procesie szlifowania osi kolejowych, w procesie szlifowania węglikiem wolframu przy laminowaniu profili metalowych i wielu innych zastosowaniach.

AI Lab Forum Narzędziowe OBERON