Nowy numer Forum Narzędziowe OBERON

MAKINO
– w ofercie APX TechnologieAPX-MAKINO Forum Narzędziowe OBERON

Jest nam bardzo miło poinformować, że od kwietnia bieżącego roku firma APX Technologie nawiązała współpracę z firmą MAKINO. Jest to poszerzenie obecnej gamy obrabiarek o wyspecjalizowane poziome dwupaletowe centra obróbcze, 5-osiowe pionowe oraz poziome centra obróbcze, a także 3-osiowe obrabiarki. Dodatkowo MAKINO oferuje drążarki drutowe, wgłębne oraz obrabiarki do wiercenia elektroerozyjnego.

APX-MAZAK Forum Narzędziowe OBERON


Zakres obszarów zastosowania maszyn MAKINO to wymagające sektory takie jak: przemysł lotniczy, przemysł produkcji form oraz matryc, branża automotive, branża medyczna oraz precyzyjna mikroobróbka półprzewodników. W każdych z tych obszarów obrabiarki MAKINO wyróżniają się japońską precyzją, ponadstandardowymi osiągami oraz unikatowymi i bezkompromisowymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Wszystkie obrabiarki cechuje zwarta konstrukcja i dążenie do zamykania układu sił, co przekłada się na zminimalizowanie drgań i odkształceń dynamicznych.
Firma MAKINO zwraca dużą uwagę na stabilność termiczną swoich konstrukcji stosując unikatowe rozwiązania – m. in. opatentowaną przez siebie technologię chłodzenia rdzenia wrzeciona oraz system kontrolowania temperatury pod bieżnią łożysk i kołnierza.
Wybierając obrabiarki MAKINO, decydujesz się na stabilny oraz niezwykle wydajny proces obróbki w swojej firmie!


Zapraszamy do kontaktu!
E-mail: p.beldyk@apx.pl
www.apx.pl
Tel: 607 989 959