Nowy numer Forum Narzędziowe OBERON

Nasze serce bije dla Twojej formyMeusburger Forum Narzędziowe OBERON

Współpracując z firmą Meusburger czerpią Państwo korzyści z zastosowania wysoce precyzyjnych części montażowych dopasowanych do potrzeb każdego projektu. W ramach najnowszej kampanii firmy, jako producenta części znormalizowanych, można uzyskać informacje na temat jej produktów związanych z przestrzenią gniazda formy wtryskowej oraz doskonale zorganizowanego doradztwa technicznego. Hasło przewodnie „Nasze serce bije dla Twojej formy” znalazło odzwierciedlenie w dwóch interesujących filmach reklamowych.

˃˃ Elementy zabudowy przestrzeni gniazda formującego - różnorodność i fachowość

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy Meusburger, znajdą Państwo w jej asortymencie odpowiedni produkt do każdego zastosowania. Standaryzacja produktów wpływa na wysoki poziom ich dostępności oraz realizacji zamówień, dzięki czemu oszczędzacie Państwo czas i koszty. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma oferuje dostęp do właściwych i najnowocześniejszych rozwiązań.

˃˃ Fachowe doradztwo dotyczące obszaru gniazda formującego - serwis i wsparcie techniczne

Wykwalifikowani specjaliści firmy Meusburger służą Państwu radą i fachową wiedzą w realizacji każdego projektu. Pomocne informacje dotyczące części montażowych znajdą Państwo również na jej stronie internetowej. Ponadto, liczne programy, konfiguratory oraz funkcje ułatwiające wybór produktów zapewniają Państwu wsparcie zarówno w sklepie internetowym, jak i w katalogu offline.

szlifierki Marcosta Forum Narzędziowe OBERON

Fot. Współpracując z firmą Meusburger czerpią
Państwo korzyści z zastosowania wysoce
precyzyjnych części montażowych dopasowanych
do potrzeb każdego projektu.


Elementy zabudowy gniazda formującego

Bez względu na konstrukcję formy, czy chodzi o wypychacze, suwaki elementy wlewu czy datowniki, w ofercie firmy Meusburger znajdą Państwo zawsze produkt dopasowany do swoich potrzeb. Asortyment normaliów jest stale poszerzany, a wykwalifikowany personel jest zawsze do Państwa dyspozycji.

˃˃ Wypychacze

W ofercie firmy Meusburger znaleźć można szeroki wybór wypychaczy jak np. wypychacz E 1770, do szybkiego i ukierunkowanego odpowietrzania gniazd formujących, dostępny również z powłoką DLC.

˃˃ Suwaki

Precyzyjne suwaki o kompaktowej konstrukcji, pokryte powłoką DLC, są natychmiast gotowe do montażu, dzięki czemu idealnie nadają się do form wtryskowych. Na szczególną uwagę zasługuje chłodzony zespół suwaka E 3380, ze zintegrowanym chłodzeniem rdzenia.

˃˃ Elementy wlewu

Oprócz sprawdzonych tulei wtryskowych Meusburger oferuje także szeroki wybór wkładek, tulejek wlewowych oraz tulejowych zabieraków wlewka.

˃˃ Datowniki i znakowniki

Standardowy asortyment tego producenta normaliów obejmuje także szeroki wybór datowników i znakowników do indywidualnego znakowania elementów formowanych wtryskowo.

Czy i Twoje serce jest we właściwej formie? Zapraszamy na stronę internetową firmy Meusburger.

Meusburger Forum Narzędziowe OBERONTam też można obejrzeć filmy dotyczące jej kampanii reklamowej:
Meusburger – Standards for your success.
Firma Meusburger jest wiodącym producentem w dziedzinie elementów znormalizowanych o wysokiej precyzji. Klienci na całym świecie wykorzystują zalety standaryzacji i korzystają z naszego ponad 55-letniego doświadczenia w obróbce stali. Portfolio produktów obejmuje zarówno wysoce precyzyjne części standardowe i wybrane produkty zapotrzebowania warsztatowego, także technologię gorących kanałów i regulacji temperatury, aż po systemy w zakresie zarządzania wiedzą i ERP. Dzięki temu firma Meusburger jest niezawodnym i globalnym partnerem w zakresie budowy narzędzi, form i maszyn.

Meusburger Georg GmbH & Co KG
Kesselstr. 42, 6960 Wolfurt, Austria
T + 43 5574 6706-0, F + 43 5574 6706-11
www.meusburger.com
sales@meusburger.com