Artykuł

Seminarium tribologiczne 4 lipca 2017

Bydgoski Klaster Przemysłowy wraz z Duńskim Instytutem Technologicznym zapraszają na spotkanie z ekspertem Centrum Tribologii, dr. Larsem Pelthem Nielsenem, które odbędzie się 4 lipca 2017 r., o godz. 9.00, w Hotelu Holiday Inn w Bydgoszczy.

Jeżeli natrafili Państwo w swojej działalności na wyzwania związane z nadmiernym zużyciem elementów form wtryskowych, narzędzi, gdy części Państwa urządzeń pracują w trudnych warunkach, pod dużym obciążeniem lub gdy po prostu chcą Państwo podnieść estetykę Państwa wyrobów, wówczas zapraszamy na spotkanie z Ekspertem Centrum Tribologii Duńskiego Instytutu Technologicznego, Panem Larsem Plethem Nielsenem.

Ogromne doświadczenie Pan Larsa Pletha Nielsena, a także wiele opracowanych przez niego nowatorskich rozwiązań w dziedzinie cienkowarstwowych powłok tribologicznych metali, stwarza niepowtarzalną okazję do przedyskutowania oryginalnych rozwiązań problemów napotykanych w przetwórstwie tworzyw sztucznych, obróbce plastycznej, wykrawaniu lub zwiększaniu odporności metali na wpływ agresywnych środowisk.

W czasie spotkania będą mieli Państwo możliwość zapoznania się z wieloma praktycznymi rozwiązaniami tribologicznymi. Liczne zastosowania, praktycznie nieograniczona przydatność oraz uniwersalność tego typu powłok, to szansa na to, iż odnajdą Państwo w omawianych tematach korzyści dla Państwa działalności.

Zapewniamy tłumaczenie konsekutywne prezentacji oraz rozmów indywidualnych.

Grupa docelowa: przedsiębiorstwa, w których przydatne mogą być usługi tribologiczne, a zwłaszcza kadry zarządzającej lub kadry technicznej przedsiębiorstw produkcyjnych z branży metalowej, przetwórstwa tworzyw sztucznych, motoryzacyjnej, produkcji maszyn i narzędzi, itp. Uczestnikami spotkania mogą być również przedstawiciele ośrodków akademickich i badawczo - rozwojowych zajmujący się tribologią oraz dziennikarze.

Prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 26 czerwca, 2017 na adres a.matuszak@klaster.bydgoszcz.pl lub telefonicznie pod nr 52 515 30 73.