Artykuł

Kraków TOOL i innowacje

22. Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Mocowania do EDM Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL®

Krakowskie Targi EUROTOOL® to doskonale znana marka w branży przemysłowej. Wydarzenie cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wystawców i specjalistów. Nie inaczej będzie zapewne w 2017 roku. Tym bardziej, że organizatorzy postanowili formułę wydarzenia jeszcze bardziej uatrakcyjnić. Równocześnie z Targami EUROTOOL® odbędą się nie tylko Targi BLACH-TECH-EXPO, ale także Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND. 28-30 listopada to data, którą już dziś warto zaznaczyć w kalendarzu i w tych dniach odwiedzić EXPO Kraków.

Największą siłą Targów EUROTOOL®, oprócz bardzo dużej liczby Wystawców i Zwiedzających, jest bogaty program. Podczas 22. edycji ważną część wystawy stanowić będą towarzyszące Salony tematyczne. Jednym z nich jest Salon Kooperacji Przemysłowej – największe w Polsce spotkanie usługodawców poszukujących partnerów biznesowych. Podczas ubiegłorocznej edycji nowych zleceniodawców poszukiwało ponad 60 firm usługowych. Inżynierowie z kolei nie powinni przegapić Salonu Automatyki i Robotyki oraz Salonu Technologii CAx. Te dwa wydarzenia są doskonałą okazją do promocji firm, oferujących sprzęt oraz oprogramowanie usprawniające procesy produkcyjne. Nowoczesne urządzenia pomiarowe, mikroskopy, roboty przemysłowe, oprogramowanie projektowe to tylko część zakresu tematycznego obu Salonów. Wydarzeniem idealnie dopełniającym warstwę merytoryczną – oprócz seminariów i warsztatów – będzie panel dyskusyjny Speakers Corner. Podczas drugiego dnia Targów eksperci z branży obróbki metali będą dyskutować na tematy dotyczące zagadnień i problemów przemysłu.

Warto być na bieżąco z wszelkimi szczegółami programu. Zachęcamy do regularnego odwiedzania strony www.eurotool.krakow.pl.