Artykuł

Połączenie sił – to początek

Pozostanie razem – to postęp

Wspólna praca – to sukces

Henry Ford

Szanowni Państwo,

Od ponad trzynastu lat Zurich Berlin Warsaw Consulting – jedna z wiodących europejskich spółek doradczych, w oparciu o własną wiedzę i bogate doświadczenie, udziela cennych porad swoim Klientom w obszarach pozyskiwania dotacji unijnych, handlu międzynarodowego, wprowadzania produktów na rynki zagraniczne, obsługi prawnej i maklerskiej, jak też sprzedaży patentów i rozwiązań technologicznych, przyczyniając się w ten sposób przede wszystkim do polepszenia dobrobytu Klienta.

Dynamizm międzynarodowego środowiska biznesowego oraz turbulencje, jakie nim potrząsają wymaga zdecydowanych działań w kierunku eksportowym, wykorzystując równocześnie dobry moment na pozyskanie dotacji na inwestycje i badania rozwojowe.

Pozyskanie dotacji z UE nieraz porównywane jest ze skomplikowaną machiną, obsługa której wymaga odpowiedniego przygotowania, wiedzy, jak też doświadczenia. Dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom Osób, szukających sposobów i środków na wdrożenie innowacyjnych rozwiązań, potrafimy zapewnić należytą obsługę ów machiny i pomyślnie poprowadzić cały proces pozyskania dotacji – poczynając od analizy planowanych inwestycji, poprzez przygotowanie koncepcji, wniosku aplikacyjnego, obsługi marketingowej, po kontrolę i rozliczenie projektu.

Ponadto, w celu zapewnienia naszym Klientom kompleksowej obsługi doradczej, podjęliśmy współpracę z wieloma bankami oraz zakładami ubezpieczeniowymi, wzbogacając też ofertę o zaplecze w pozyskaniu kredytu bankowego, kredytów inwestycyjnych, leasingu bądź factoringu. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam z całą odpowiedzialnością zapewnić jakość świadczonych usług, dokonane projekty natomiast poświadczają skuteczność działań i wynikające zeń lojalność i zaufanie Klientów.

dobrobytu tych najmniejszych w potrzebie. Dlatego też, w ramach prowadzonej przez Spółkę działalności, zostaje powołana Fundacja na rzecz dzieci z rodzin ubogich, celem której jest wsparcie dzieci z owych rodzin oraz zapewnienie godziwych warunków na jeden z najpiękniejszych momentów w okresie dzieciństwa – Święta Bożego Narodzenia. Do momentu zaś powołania Fundacji kwota równoważna 2 proc. od każdego podpisanego kontraktu zostanie przekazana Rodzinom, wyselekcjonowanym w oparciu o dane Gmin i organizacji kościelnych. Materiały audiowizualne, pozyskane w dniu wręczenia zebranej kwoty Rodzinom, posłużą jako potwierdzenie i dowód wiarygodności przedsięwzięcia oraz wspólnego wkładu w tak szlachetną, jak mniemam, inicjatywę.

Korzystając ze sposobności, pragnę Państwa serdecznie zaprosić do perspektywicznej współpracy, również do wykorzystania moich osobistych kontaktów polskich i zagranicznych.

Konrad Nowacki - CEO Group

Kontakt:

• Tel. +48 22 400 52 88

• E-mail biuro@bwc.org.pl

• www.bwc.org.pl