Artykuł

NOWOŚĆ firmy Meusburger

Jednostka regulacyjna z jeszcze większą precyzją ustawienia

E 5660 jednostka regulacyjna do szybkiego i precyzyjnego ustawienia elementów tłoczenia i gięcia. Jej kompaktowe wymiary montażowe umożliwiają elastyczne pozycjonowanie. Ponadto nowy kąt regulacji zapewnia jeszcze dokładniejsze pozycjonowanie 0,05 mm na jeden obrót śruby.

Czasochłonne koszty projektowania i produkcji dostosowanych jednostek regulacyjnych należą już do przeszłości. Jednostka E 5660 firmy Meusburger ułatwia dokładne ustawienie elementów tłoczenia i gięcia. Jej kompaktowe wymiary montażowe i śruby o różnych długościach pozwalają na elastyczne pozycjonowanie w przyrządzie. Dzięki precyzyjnie dopasowanemu klinowi, zdefiniowano regulację poprzez obrót śruby. W uzupełnieniu do istniejącego zespołu regulacji – 0,1 mm / obrót – Meusburger oferuje teraz dodatkowy model z korektą 0,05 mm /obrót, co umożliwia jeszcze dokładniejsze ustawienia. Dane CAD jednostki można pobrać ze sklepu internetowego i katalogu CD poprzez kilka kliknięć myszką. Jednostka dostępna jest bezpośrednio z magazynu firmy Meusburger.

Meusburger – Setting Standards

Meusburger jest liderem na rynku w dziedzinie precyzyjnych elementów znormalizowanych. Już ponad 17.000 klientów na całym świecie wykorzystuje zalety standaryzacji i korzysta z ponad 50-letniego doświadczenia w obróbce stali. Obszerny program elementów znormalizowanych w połączeniu z wysokiej jakości produktami dla warsztatów uczynił z Meusburgera niezawodnego, globalnego partnera w dziedzinie budowy narzędzi, form oraz maszyn

Więcej informacji:

Meusburger Georg GmbH & Co KG

Kontakt / Relacje prasowe

Lia Klimmer - Tel.: + 43 5574 6706-1446

E-mail: presse@meusburger.com, www.meusburger.com/press-releases