Artykuł

NOWOŚĆ firmy Meusburger

Sprawdzone i niezawodne zabieraki zapadkowe – dostępne są już z powłoką DLC

Elementy ruchome płaskich zabieraków zapadkowych E 1820 oraz zabieraków okrągłych E 1840 pokryte są już powłoką DLC. Wydłuża to zdecydowanie żywotność narzędzia. Dzięki temu zabieraki posiadają optymalne właściwości do pracy na sucho i mogą być zastosowane w produkcji typu clean room.

Nasze sprawdzone zabieraki zapadkowe służą do kontroli działania i bezpiecznego blokowania narzędzi z trzema płytami formującymi. Kompaktowa zabudowa płaskiego zabieraka zapadkowego E 1820, z zapadkami o dużej powierzchni, zapewnia optymalne przenoszenie sił. Dzięki pokryciu powłoką DLC elementów odpowiedzialnych za ruch, płaskie zabieraki zapadkowe Meusburgera mają jeszcze dłuższą żywotność. Dokładne działanie zagwarantowane jest dzięki precyzyjnym krzywkom, natomiast zintegrowane tłumienie uderzenia zapewnia łagodniejszą i cichszą pracę narzędzia.

Okrągły zabierak zapadkowy Meusburgera E 1840 to optymalne rozwiązanie w sytuacjach, gdzie w formie nie są pożądane wystające części. Wykończenie miejsca zabudowy pod zabierak nie jest pracochłonne. Dzięki pokryciu powłoką DLC łącznika oraz elementów odpowiedzialnych za ruch, okrągły zabierak zapadkowy może być zastosowany w produkcji typu clean room. Wpływa to także na wydłużenie żywotności narzędzia. Wyboru zabieraków zapadkowych Meusburgera dokonać można w bardzo prosty sposób, w sklepie online. Wprowadzić można podstawowe parametry zabieraków i eksportować do żądanego programu CAD. Elementy te dostępne są bezpośrednio z magazynu.

Meusburger – Setting Standards

Meusburger jest liderem na rynku w dziedzinie precyzyjnych elementów znormalizowanych. Już ponad 17.000 klientów na całym świecie wykorzystuje zalety standaryzacji i korzysta z ponad 50-letniego doświadczenia w obróbce stali. Obszerny program elementów znormalizowanych w połączeniu z wysokiej jakości produktami dla warsztatów uczynił z Meusburgera niezawodnego, globalnego partnera w dziedzinie budowy narzędzi, form oraz maszyn

Więcej informacji:

Meusburger Georg GmbH & Co KG

Kontakt / Relacje prasowe

Lia Klimmer - Tel.: + 43 5574 6706-1446

E-mail: presse@meusburger.com, www.meusburger.com/press-releases