Artykuł

Rekordowa sprzedaż na Targach INNOFORMM®

Nie ma drugich takich targów w Polsce, które w jednym miejscu i czasie koncentrowałyby przedstawicieli największych firm branży narzędziowo-przetwórczej. Targi INNOFORM®, które w dniach 3-5 marca po raz czwarty odbędą się w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym to fenomen, który nie tylko pomaga wystawcom w promocji produktu i firmy, ale i wpływa korzystnie na rozwój gospodarczy całego regionu.

Sukces poprzednich edycji sprawił, że udział w nadchodzącej edycji potwierdziły takie firmy jak: FANUC, DEMATEC, KIPP POLSKA, AFM DEFUM S.A., ROHM, INAUTOM, GLAMAR, EMUGE-FRANKEN TECHNIK, SUMARIS, YUDO POLAND, MAHR POLSKA, OBERON ROBERT DYRDA, TENACO, KNARR, MEUSBURGER, OT MARCINIAK.

- W ciągu zaledwie miesiąca sprzedaliśmy i zarezerwowaliśmy 50% zaplanowanej na 2020 rok powierzchni. To prawdziwy rekord. Naszą ofertą interesują się nie tylko przedstawiciele z Polski, ale i Austrii, Portugalii, Niemiec oraz Turcji

– podsumowuje Beata Łoś, Komisarz Targów.

Targi INNOFORM® pozwalają na integrację branży, wymianę kontaktów i budowę trwałych relacji. W ciągu trzech dni można pozyskać nowych Klientów - decydentów, którzy przyjeżdżają w konkretnym celu: poznać nowości i wdrożyć je w swojej firmie, uzupełnić park maszynowy i nawiązać współpracę z podwykonawcami.

Mocną stroną wydarzenia, oprócz bogatej oferty Wystawców, jest program towarzyszący. Już dziś organizatorzy zapraszają do udziału w Strefie Usług Przemysłowych - części wystawy, skierowanej do firm podwykonawczych, chcących pozyskać nowe zlecenia.

Targi INNOFORM® od pierwszej edycji dały się poznać jako arena wymiany specjalistycznej wiedzy. Nie inaczej będzie podczas nadchodzącej edycji.


Więcej informacji na: www.innoform.pl