Nowy numer Forum Narzędziowe OBERON
DMG MORI Forum Narzędziowe OBERON DMG MORI Forum Narzędziowe OBERON

Open House Pleszew 2022


Dnia 12 października miałam przyjemność uczestniczyć w Open House Pleszew 2022, czyli drzwiach otwartych DMG MORI Polska i FAMOT Pleszew.

Raz w roku otwierają dla Państwa jedną z najnowocześniejszych fabryk obrabiarek. To unikalne wydarzenie w skali naszego kraju, podczas którego zaprezentowany został pełny proces produkcyjny obrabiarek.

Drugiego dnia w spotkaniach, prezentacjach, zwiedzaniu fabryki wzięło udział ponad 300 gości.

DMG MORI Forum Narzędziowe Oberon

Podczas wizyty w Pleszewie obok prezentacji nowoczesnych obrabiarek DMG MORI oraz trendów i innowacji w obróbce wiórowej, zwiedziliśmy jedną z najnowocześniejszych na świecie fabryk przemysłu obrabiarkowego FAMOT Pleszew. To co zobaczyliśmy robi wrażenie.
Ponadto, w tym roku firma Famot obchodzi swoje 145-lecie. W związku z tym wydano publikację, która przypomina historię firmy na przestrzeni lat - i wieków, bowiem zakład powstał w roku 1877.

DMG MORI Forum Narzędziowe Oberon

W DMG MORI zostały przedstawione najbardziej zaawansowane technologicznie obrabiarki, również te wyposażone w system automatyzacji.
Zaprezentowana została również pełna gama lokalnie produkowanych obrabiarek serii CLX, CMX i M1, a także niestandardowe rozwiązania technologiczne dla przemysłu lotniczego, motoryzacyjnego oraz budowy narzędzi i form bezpośrednio na Wydziale Obróbki Mechanicznej FAMOT Pleszew.

Dziękuję za wspaniale spędzony dzień i życzę dalszych sukcesów.

DMG MORI
www.dmgmori.com

Agnieszka Bańczyk