Nowy numer Forum Narzędziowe OBERON
DIG ŚWITAŁA Forum Narzędziowe OBERON

MECOME urządzenia do spawania wspierające automatyzację produkcji


W odpowiedzi na potrzeby rynku włoska firma Mecome dostarcza od 30 lat zrobotyzowane urządzenia do spawania. Od niedawna oferta firmy, dostępna jest także w Polsce. Tego typu urządzenia są głównie wykorzystywane w sektorach automotive, budowlanym, rolniczym. A także w produkcji wyposażenia wnętrz, produkcji kotłów i w przemyśle spożywczym.

Mecome posiada szerokie portfolio swoich maszyn, które można podzielić na trzy kategorie: urządzenia standardowe, roboty zautomatyzowane i urządzenia specjalne dedykowane produkcji Klienta.

Zrobotyzowane systemy spawalnicze pozwalają przede wszystkim na zwiększenie produkcji, podniesienie, jakości produktu i optymalizację czasu pracy. Są dostępne, w ofercie firmy DIG ŚWITAŁA.

Stół do spawania z podnośnikiem jest przeznaczony do spawania okuć okrągłych/ prostokątnych lub blach płaskich o grubości od 0,5 mm do 10 mm i średnicy od 500mm do 6000 mm.

Dostępne są technologie spawania MIG/ MAG, WIG, PLAZMA i SAW. System spawający wykonany jest z najwyższej jakości miedzi, a pneumatyczne dociski pozwalają na efekt specjalnego chłodzenia, który ma zdolność pochłaniania i rozpraszania ciepła wzdłuż spoiny. Hydraulicznie sterowany wspornik ułatwi pracę operatora przy załadunku i rozładunku materiału.

Logo DIG ŚWITAŁA Forum Narzędziowe Oberon

DIG ŚWITAŁA Sp. z o.o.
ul. Dworcowa 53, 44-340 Łaziska
kontakt@switala.pl
WWW.SWITALA.PL