Nowy numer Forum Narzędziowe OBERON

DNI OTWARTE - ITA Sp. z o.o. Sp. K.ITA DNI OTWARTE 2023 Forum Narzędziowe OBERON

Z ogromną radością informujemy, że w dniach 14-15 czerwca 2023 odbyły się dni otwarte w firmie ITA. Redakcja FN OBERON miała przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu. Podczas tych dwóch dni było mnóstwo okazji do zaprezentowania gościom wielu ciekawych obszarów działalności firmy.

Podczas pierwszej części uczestnicy mieli możliwość wziącia udziału w prowadzonych prelekcjach zarówno przez przedstawicieli firmy ITA, jak i przez cenionych Partnerów. Do tego grona zaliczyć można GF Machining Solutions, Schunk Polska, Fanuc Polska, CamTechnology, THD Zufin oraz Renishaw. W związku z tym uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z szeroką perspektywą i różnymi podejściami do zagadnień związanych z wysokowydajną obróbką CNC.

Ciekawym w odbiorze naszych Gości punktem Dni Otwartych, było zwiedzanie firmy ITA. Najważniejszym punktem programu zwiedzania była prezentacja nowo otwartego Centrum Produkcyjno-Wdrożeniowego, który jest częścią projektu dofinansowanego z programu BGK., o nazwie „Wdrożenie innowacyjnej technologii wytwarzania narzędzi i elementów z węglików spiekanych innych materiałów trudnoobrabialnych”

Uczestnicy Dni Otwartych mieli okazję „spaceru” po czterech specjalizowanych laboratoriach pomiarowo-badawczych, podczas którego specjaliści z poszczególnych grup sprzętowych zaprezentowali możliwości najciekawszych naszych urządzeń pomiarowych. Goście mieli okazję zapoznać się z innowacyjnymi produktami i usługami, które przedstawili nasi Partnerzy.

To inspirujące spotkanie pozwoliło uczestnikom zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami i trendami w dziedzinie obróbki skrawaniem oraz poszerzyć wiedzę z zakresu metrologii przemysłowej.

Jesteśmy wdzięczni organizatorom za umożliwienia nam wzięcia udziału w dniach otwartych firmy ITA.

Relacja z Dni Otwartych w firmie ITA