Nowy numer Forum Narzędziowe OBERON
ITA Forum Narzędziowe OBERON

Firma ITA Sp. z o.o. Sp. k. laureatem Orłów Wprost


ITA Polska wśród laureatów Orłów Wprost. Podczas uroczystej gali w Poznaniu poznaliśmy laureatów Orłów Wprost województwa wielkopolskiego.

Uroczystość wręczenia nagród Orły Wprost, przyznawanych przez redakcję tygodnika „Wprost”, tym razem odbyła się w poznańskim hotelu Sheraton.

W sumie w poszczególnych kategoriach przyznano 17 Orłów Wprost. Wszystkie „Orły” są sobie równe i tyle samo „ważą” dla wyróżnionych osób i instytucji, podbudowując jedynie ich już ustaloną renomę, czy dokumentując stabilną pozycję w pejzażu regionu i kraju, a nierzadko i w świecie.

W kategorii Przedsiębiorstwo nagrodę Orła Wprost przyznano firmie ITA Polska z siedzibą w podpoznańskim Skórzewie.

Od ponad dwudziestu lat firma słynnie z dostarczania dla podmiotów krajowych i zagranicznych rozwiązań z dziedziny metrologii przemysłowej czy systemów narzędziowych. Posiadane przez przedsiębiorstwo cztery wyspecjalizowane laboratoria umożliwiają wykonanie nie tylko precyzyjnych pomiarów usługowych, ale także szczegółowych badań zleconych przez klientów.

Nagrodę odebrał pan Kazimierz Pollak, dyrektor zarządzający ITA Polska.

- Jesteśmy firmą ogólnopolską, ale naszą kadrę skompletowaliśmy z najlepszych specjalistów w Wielkopolsce. Można powiedzieć, że „ukrywamy się w naszych laboratoriach”, by klientom dostarczyć wyjątkowej jakości produkty. Naszych odbiorców znajdujemy w całym przemyśle: od zbrojeniówki, aż po tak „egzotyczne” biznesy jak chociażby kosmetyki – zaznaczył dyrektor Pollak.

Serdecznie gratulujemy firmie ITA Polska sukcesów.

Fot.: Robert Jakubik, dyrektor biura Ministra w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej, dyrektor generalny ITA Kazimierz Pollak i minister Szymon Szynkowski vel Sęk, sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych Źródło: Piotr Woźniakiewicz/Ars Lumen)

Więcej na: Linkedin