Nowy numer Forum Narzędziowe OBERON

SMARTCUT – jedno narzędzie do wielu operacjipafana Forum Narzędziowe OBERON


Pabianicka Fabryka Narzędzi ma w swojej ofercie nowatorskie narzędzie o niepozornym wyglądzie, a wielkich możliwościach.

Uniwersalne jednoostrzowe narzędzie tokarskie do wiercenia w pełnym materiale z możliwością roztaczania, toczenia poprzecznego i wzdłużnego. Dzięki niemu zmniejszają się koszty narzędziowe, skraca się czas przezbrojenia i przeprogramowania maszyny, jest możliwość wykonania płaskiego dna wierconego otworu.

SMARTCUT posiada kierunkowe chłodzenie przez narzędzie. Solidna konstrukcja z chwytem do zastosowania w nowoczesnych maszynach CNC daje możliwość zaistnienia płytce wymiennej XPNT (wielkość 04-17) – do zastosowania w materiałach ze stali, stali odpornej na korozję, żeliwa oraz płytce XPET (wielkość 04-17) – do zastosowania w materiałach ze stopów lekkich.

SMARTCUT - obróbka różnego rodzaju materiałów oraz możliwości wykonania czterech operacji obróbkowych.

Sprawdź na stronie internetowej nasz katalog online lub skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy są dostępni na terenie całego kraju. Nasze wyroby spełniają wymagania nowoczesnego parku maszynowego dzięki ciągłemu doskonaleniu procesów projektowania i wytwarzania narzędzi oraz wdrażaniu nowych rozwiązań konstrukcyjnych.

Dysponujemy szeroką ofertą wyrobów katalogowych o dużej dostępności i narzędzi specjalnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Produkujemy wysokiej jakości narzędzia zgodne z normą ISO oraz świadczymy usługi produkcyjne od prawie 80 lat.


PAFANA SA
ul. Warszawska 75, 95-200 Pabianice
pfn@pafana.pl, www.pafana.pl