Nowy numer Forum Narzędziowe OBERON

ULGREG - NIE SPRZEDAJEMY MASZYN, SPRZEDAJEMY MOŻLIWOŚCIulgreg Forum Narzędziowe OBERON


Oddani tworzeniu najlepszej marki w obróbce elektroerozyjnej.

Drążarki wgłębne DM-CUT Pekin.

Fabryka w standardzie oferuje dwa rodzaje drążarek wgłębnych – sterowane ZNC i sterowane CNC.

Drążarki ZNC to proste i tanie maszyny. Ruch w osi Z wykonywany jest za pomocą serwonapędu AC Panasonic, a stół w osiach X i Y ustawiany jest ręcznie przez operatora.

Drążarki CNC to bardzo zaawansowane technologicznie maszyny. Mogą być wyposażone w magazyn elektrod na 6, 12 lub 24 sztuki, oś C z pneumatycznie zamykanym mocowaniem System 3R lub EROWA, oś A i B. Stół roboczy granitowy.

Najlepsza gładkość powierzchni po drążeniu to Ra=0,2 mikrometra, czyli lustro. Maszyny są bardzo dokładne i precyzyjne. Wyposażone są w liniały pomiarowe o rozdzielczości 0,001 mm. Wszystkie osie poruszane są za pomocą serwonapędów AC Panasonic. Prowadnice liniowe THK. Sterowanie maszyny w całości autorstwa informatyków fabryki DM-CUT.

Najmniejsza maszyna posiada przesuwy w osi X,Y,Z - 350x250x300mm, a największa maszyna to przesuwy 1000x600x450mm. Na zamówienie fabryka wykonuje drążarki wyposażone w dwa wrzeciona. Szczegóły oferty na drążarki wgłębne na www.dmcut.pl. Jest tam też wiele filmów pokazujących maszyny podczas pracy.


Dystrybutor: ULGREG Grzegorz Kugler kom. + 48 663 750 527
www.dmcut.pl.