Krótko

Nowy wózek Hyster® z miejscem dla operatora wspiera natężone okresy pracy

Marka Hyster Europe wzbogaciła ofertę sprzętu magazynowego o nowy wózek z miejscem dla operatora i powiększyła tym samym zakres dostępnych opcji sprzętów, możliwych do wykorzystania w natężonych okresach zapotrzebowania na przeładunek towarów w tętniących życiem magazynach branży dystrybucyjnej, spożywczej, sprzedaży detalicznej czy logistycznej.

Firma Hyster® jest jedną z wiodących światowych marek sprzętu do obsługi materiałów, natomiast Hyster Europe – nazwa handlowa Hyster-Yale UK Limited, spółki zależnej Hyster- -Yale Group, Inc. (www.hyster.com) – jest znanym na całym świecie projektantem i producentem wózków widłowych i oferuje ponad 140 modeli wózków z przeciwwagą, urządzeń magazynowych i do obsługi kontenerów. Poprzez znaczne inwestycje w badania i rozwój, firma Hyster zapewnia, że jej produkty stanowią czołowe rozwiązania w segmencie sprzętu do transportu materiałów, gwarantując niezawodność i niskie koszty eksploatacji w każdych warunkach.

Hyster-Yale Group, Inc. to spółka zależna Hyster-Yale Materials Handling, Inc. (NYSE:HY), będąca całkowicie jej własność. Hyster-Yale Materials Handling, Inc., wraz ze spółkami zależnymi, ma siedzibę w Cleveland w stanie Ohio i zatrudnia około 6 700 osób na całym świecie.

Strona firmy TUTAJ