Krótko

TechnoSteel Poland - INNOWACJE W BRANŻY STALOWEJ

W połowie 2018 r. w Poznaniu, w ramach targów ITM Polska odbędzie się spotkanie liderów przemysłu hutniczego i ich partnerów biznesowych. Będą oni dyskutować na temat innowacji oraz aktualnych trendów obowiązujących na rynku.

– TechnoSteel Poland to m.in. możliwość spotkania w jednym miejscu dostawców stali, ich odbiorców oraz przedstawicieli firm z otocznia biznesowego, zapoznania się z nowymi zastosowaniami stali, a także innowacjami w zakresie technologii, jak i strategii biznesowych – wylicza Andrzej Michalski-Stępkowski, właściciel Wydawnictwa Prasowego AML Press, organizatora wydarzenia.

Do dyskusji podczas TechnoSteel Poland zostali zaproszeni m.in. przedstawiciele czołowych producentów i dystrybutorów stali, odbiorców wyrobów hutniczych (budownictwo, przemysł maszynowy, stoczniowy, transportowy, motoryzacja, wydobywczy, chemiczny, energetyka itp.), wytwórców maszyn oraz urządzeń do obróbki stali, dostawców usług dla branży hutniczej (IT, finanse, logistyka, transport wewnętrzny itp.), a także firm oferujących technologie dla branży hutniczej (spawalnictwo, antykorozja, pomiary, ochrona środowiska itp.) TechnoSteel Poland odbywać się będzie podczas targów ITM Polska 2018. Jest to jedno z największych w kraju wydarzeń targowych poświęconych tematyce technologii, maszyn i urządzeń.

Więcej informacji: Aleksandra Tyszkiewicz, 505 272 819, technosteel@amlpress.pl, www.amlpress.pl/4/technosteel

Podstawowe informacje

Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Termin: 6 czerwca 2018 r.

Udział: bezpłatny (wraz z biletem na targi ITM Polska)

Organizator: AML Press

Patronat: Stowarzyszenie Stal Nierdzewna, Polska Izba Konstrukcji Stalowych

Patronat medialny: „Nowa Stal”, „Stalowe Forum”, „Konstrukcje stalowe”

Informacje o organizatorze

AML Press to wydawnictwo prasowe od wielu lat związane z branżą stalową. Jest wydawcą magazynów:

• „Stalowe Forum” – kwartalnika publikowanego we współpracy z Polską Unią Dystrybutorów Stali, poświęconego rynkowi stali czarnych

• „Nowa Stal” – kwartalnika poświęconego branży stali nierdzewnych oraz rynkowi aluminium

Poza tym specjalizuje się w przygotowywaniu raportów i analiz sektorowych z szeroko rozumianej branży stali i metali. Więcej informacji: www.amlpress.pl.

Kontakt dla mediów:

Karolina Michalak, karolina.michalak@mtp.pl, tel.: +48/ 61 869 22 60, www.itm-polska.pl

Więcej informacji na stronie - TUTAJ!