Krótko

KM-System przedstawicielem firmy HAHN Robotics

Od dnia 1 lutego 2018 roku firma KM-System Mariusz Chmielewski, Krzysztof Słowik s.c. w Jeleniej Górze jest oficjalnym przedstawicielem firmy HAHN Robotics. Firma specjalizuje się w sprzedaży na rynku polskim robotów współpracujących (kooperatywnych).

Roboty te, dzięki wyposażeniu w specjalne czujniki i kamery o wysokiej rozdzielczości, współdziałające z inteligentnym oprogramowaniem, z łatwością identyfikują przeszkody i zatrzymują ramię robocze przed lub w momencie dotknięcia do przeszkody. Ta cecha pozwala na ich pracę w środowisku człowieka, bez potrzeby stosowania zabezpieczeń w postaci klatek, osłon czy kurtyn bezpieczeństwa.

Rozbudowane oprogramowanie z intuicyjnym pulpitem sterowania oraz zdolność do rozpoznawania kształtów przedmiotów i uczenia się wykonywania ruchów roboczych metodą "follow me", umożliwia zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu do zautomatyzowania różnych czynności w procesie produkcji. Proces adaptacji do wykonywania zadania trwa bardzo krótko. W celu szczegółowego poznania oferty zapraszamy do bezpośredniego kontaktu lub na naszą stronę internetową.

KM-SYSTEM - Mariusz Chmielewski, Krzysztof Słowik s.c.

ul. Spółdzielcza 54, 58-500 Jelenia Góra, tel. 739 280 370, maszyny@km-system.pl, www.km-system.pl