Krótko

Jubileusz firmy WITTMANN BATTENFELD!

W dniach 13/14.06.2018 roku firma WITTMANN BATTENFELD zorganizuje na terenie swego zakładu produkcyjnego w Kottingbrunn (A) uroczystość związaną z obchodami jubileuszu 10-lecia firmy.

Rokiem przełomowym w historii WITTMANN Group było przejęcie w roku 2008 producenta wtryskarek Battenfeld Kunststoffmaschinen GmbH. Następstwem tego połączenia było utworzenie Wittmann Battenfeld GmbH.

Podczas jubileuszu z okazji 10-cio lecia istnienia firmy, WITTMANN BATTENFELD planuje zaprezentować swoje zakłady produkcyjne.

W dniach 13 i 14.06.2018 zostanie przygotowany dla Gości blok wykładów i prezentacji. Firma WITTMANN BATTENFELD Gości z Polski pragnie serdecznie zaprosić do uczestnictwa w dniu 14.06.2018. Tego dnia wykłady wprowadzające będą tłumaczone na język Polski. Dodatkową atrakcją będzie uroczysta Wieczorna Gala.

Grupa WITTMANN

Grupa WITTMANN jest światowym liderem w dziedzinie produkcji wtryskarek, robotów i urządzeń peryferyjnych przeznaczonych do przetwórstwa tworzyw. Siedzibą Grupy jest Wiedeń w Austrii. Grupa zbudowana jest z dwóch głównych podmiotów WITTMANN BATTENFELD i WITTMANN. Dzięki 7 zakładom produkcyjnym i ponad 30 agencjom przedstawicielskim Grupa prowadzi swą działalność na całym świecie.

WITTMANN BATTENFELD, z siedzibą w Kottingbrunn Austria, w sposób konsekwentny buduje swą pozycję na runku producentów wtryskarek i dostawców nowoczesnych technologii do przetwórstwa tworzyw. Jako dostawca kompleksowych technologii i maszyn o nowoczesnej modułowej budowie, firma spełnia obecne i przyszłe wymagania rynku maszyn do przetwórstwa tworzyw.

Asortyment produktów oferowanych przez WITTMANN obejmuje roboty i systemy automatyzacji produkcji, systemy podawania surowców, suszarki, młynki, dozowniki objętościowe i grawimetryczne. WITTMANN oferuje kompleksowe rozwiązania począwszy od pojedynczych komórek produkcyjnych, aż po pełne złożone instalacje produkcyjne. Połączenie pod patronatem grupy Wittmann obszarów związanych z konstrukcją wtryskarek, budową urządzeń peryferyjnych i technologiami przetwórstwa doprowadziło do stworzenia oferty optymalnie dostosowanej do potrzeb współczesnego rynku.

W Polsce Grupa WITTMANN reprezentowana jest przez Wittmann Battenfeld Polska. Nasi doświadczeni pracownicy działów sprzedaży i serwisu oraz logistyki pozostają do Państwa dyspozycji.

WITTMANN BATTENFELD Polska Sp. z o.o.

Adamowizna, ul. Radziejowicka 108, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Tel.: +48 22 724 38 07, www.wittmann-group.pl, info@wittmann-group.pl