Krótko

Rutery nowej generacji firmy SCHUNK

Elastyczne, uniwersalne maszyny do depanelingu firmy SCHUNK wyznaczają nowe standardy w zakresie precyzji, szybkości i stabilności procesu dla całego spektrum wymagań klientów. Cięcie odbywa się za pomocą tarczy tnącej lub frezu – generując niewielkie naprężenia, wydajnie i bez uszkadzania elementów, w przeciwieństwie do konwencjonalnych procesów cięcia.

SAR -1300-BD 2- Uni (Stay Allone Router) - ruter wolnostojący to uniwersalna maszyna do małych i dużych partii oraz średniej i dużej różnorodności produktów. Panele płyt i oddzielne płytki PCB są ładowane i rozładowywane ręcznie.

Wyjątkową cechą SAR-1300-BD 2 Uni jest jej modułowa budowa dająca możliwość szybkiego i łatwego przezbrojenia. Pozwala to na optymalną kosztowo adaptację maszyny do potrzeb użytkownika i jednocześnie daje duże możliwości zmiany funkcjonalności urządzenia. Maszyna może być wyposażona, osobno lub jednocześnie, w tarczę tnącą i głowicę frezującą oraz posiadać pojedynczy lub podwójny system transportowy. Wyposażenie dodatkowe takie jak system wizyjny, szczotka frezująca pracująca niezależnie, połączenie z bazą danych, mocowanie paneli do cięcia na płycie tradycyjnej wg własnego wykonania lub płycie magnetycznej pozwala na skonfi

Na zdjęciu

Ruter wolnostojący SAR-1300-BD 2-Uni.