Krótko

Sandvik Coromant - szkolenia online tydzień13/14 2020

Szanowni Państwo, Ze względu na globalną sytuację związaną z koronawirusem (COVID-19) oraz podjętymi środkami zaradczymi, zdajemy sobie sprawę, że najbliższe tygodnie to dla Nas wszystkich wyzwanie. Dla Sandvik Polska priorytetem jest zdrowie i dobre samopoczucie własnych pracowników, klientów i partnerów. Jednocześnie priorytetem jest też dalsze wspieranie działalności klientów firmy i świadczenie serwisu na najwyższym poziomie.

Dział techniczny Sandvik Polska, dostosowując się do nowych i zmieniających okoliczności z przyjemnością proponuje Państwu cykl szkoleń online oraz możliwość konsultacji z doradcami technicznymi ds. narzędzi skrawających.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z harmonogramem szkoleń na najbliższe tygodnie:

• Fabryka przyszłości – obróbka wspomagana technikami cyfrowymi (24.03.2020)

• Sposoby ograniczenia zużycia narzędzi, formy zużycia – aspekty praktyczne (25.03.2020 oraz 02.04.2020)

• Praktyczne spojrzenie na ekonomikę produkcji – analiza kosztów produkcji (26.03.2020)

• Produktywność rośnie w ciszy – Silent Tools narzędzia z funkcją tłumienia drgań (27.03.2020)

• Machining Insight - analiza danych produkcyjnych w celu poprawy wydajności warsztatu oraz całkowitej efektywności wyposażenia OEE (30.03.2020)

• Czym jest precyzyjne podawanie chłodziwa w obróbce skrawaniem? (31.03.2020)

• Dobrze od samego początku – "Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie obrabiarki?" (01.04.2020)

• Logistyka narzędzi – maksymalna efektywność (03.04.2020)

Najważniejsze informacje:

 Autorski program szkoleń online Sandvik Coromant Academy ma na celu zapewnienie, aby Państwa pracownicy zdalnie, bez potrzeby wychodzenia z domu lub bezpośredniego kontaktu mogli uczestniczyć w spotkaniach szkoleniowych.

 Udział w szkoleniach dla wszystkich zainteresowanych jest bezpłatny, nie ma ograniczeń co do ilości rejestracji - w celu uczestniczenia w spotkaniu wymagany jest tylko komputer z łączem do Internetu.

 Tematyka proponowanych spotkań jest różnorodna – obejmuje zarówno szkolenia podstawowe jaki i zaawansowane.

 Jeżeli nie znaleźli Państwo odpowiedniej tematyki lub szukają odpowiedzi na pilne pytania, prosimy o kontakt na adres e-mail podany na stronie www organizatora. Trenerzy Sandvik Coromant opracują i przygotują szkolenie skrojone do Państwa potrzeb oraz odpowiedzą na Państwa zapytania.

Zapraszamy do udziały w szkoleniach online prowadzonych przez specjalistów Sandvik Coromant. Wystarczy zarejestrować się korzystając z odsyłacza podanego przy wybranym dniu szkolenia i dołączyć się do spotkania we wskazanym czasie.

Szczegółowy program szkoleń znajdą Państwo na stronie >>>

Serdecznie zapraszamy do udziału!