Krótko

Drukarka 3D do metalu MYSINT 100

MYSINT 100 - drukarce 3D do metalu mówimy TAK!

ZWIĘKSZONA PRODUKTYWNOŚĆ

Opatentowane rozwiązanie z uchylnym zbierakiem proszku, umożliwia znaczne skrócenie czasu niezbędnego do ponownego rozprowadzenia kolejnej warstwy proszku, co znacznie poprawia wydajność i skraca czas obróbki.

OTWARTY SYSTEM

Każdy parametr obróbki, program i strategia produkcji jest w pełni edytowalna z możliwością dostosowania procesu pod każdą potrzebę.

LASER I NISKIE ZUŻYCIE GAZU

Jednolity i stabilny przepływ gazu zapewnia wysoką stabilność topnienia proszku, przy zachowaniu zużycia gazu na minimalnym poziomie (rozwiązanie opatentowane). Optymalne zarządzanie gazem nie tylko zapewnia równomierny i stały przepływ nad metalowym złożem proszku, ale także przyczynia się do zmniejszenia zużycia gazu poniżej wartości 0,3 l / min.

WYSOKA ELASTYCZNOŚĆ

Dozowanie proszku jest szybkie i łatwe dzięki wymiennym cylindrom (opcja). Okrągły kształt tłoków i platformy zapobiega rozproszeniu proszku w narożach. Dostępne średnice tłoków Ø100mm, Ø200mm, Ø300mm. Możliwość założenia redukcji średnicy do Ø63,5mm i Ø 34,5mm.

ZWIĘKSZ KONKURENCYJNOŚĆ, DZIĘKI MOCY DWÓCH LASERÓW

Dzięki dwóm źródłom lasera, MYSINT100 Dual Laser pozwala na zwiększenie wydajności nawet o 80%, gwarantując w ten sposób większą elastyczność, szybkie spajanie warstwy i lepsze zarządzanie czasem.

Informacje na temat MYSINT 100 - TUTAJ >>>


Druk 3D do Metalu już w Abplanalp