Krótko

Zmiana terminu Targów INNOFORM®

INNOFORM 2022

Kraków, 1.02.2022 r.

Szanowni Państwo,

po konsultacji z wystawcami oraz partnerami biznesowymi Zarząd Bydgoskiego Klastra Przemysłowego oraz firmy Targi w Krakowie – organizatorzy Międzynarodowych Targów Kooperacji Narzędziowo -Przetwórczej INNOFORM® – podjęli decyzję o ich przełożeniu na 27-29 września 2022 roku. Decyzja była bardzo trudna, ponieważ wiele osób liczyło na spotkania twarzą w twarz w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym. Jednak z powodu rosnącej 5 fali pandemii w Polsce oraz z uwagi na dobro społeczne zmiana terminu targów, sugerowana przez wielu wystawców, jest konieczna.

– Wierzyliśmy, że po blisko dwóch latach przerwy uda się zorganizować targi stacjonarne i stworzyć najlepszą z możliwych przestrzeń do wymiany branżowych kontaktów. I chociaż zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju z Głównym Inspektorem Sanitarnym targi mogą się odbywać, zdecydowaliśmy, że ich organizacja w aktualnych warunkach mogłaby znacząco wpłynąć na frekwencję wydarzenia. W trosce o najwyższą jakość targów i z szacunku do naszych klientów, nie chcemy podejmować takiego ryzyka.

– podkreśla Grażyna Grabowska, Prezes Targów w Krakowie.

Nie przestajemy jednak działać i dalej pracujemy nad programem towarzyszącym, który w tym roku zapowiada się bardzo ciekawie. Postaramy się, aby planowane na marzec wydarzenia dodatkowe mogły się również odbyć w drugiej połowie roku. Mamy nadzieję, że nasza decyzja spotka się ze zrozumieniem klientów i w jeszcze większym gronie spotkamy się we wrześniu w Bydgoszczy. Życzymy Państwu wiele zdrowia w nadchodzących miesiącach.

Z wyrazami szacunku

Katarzyna Meger - Prezes - Bydgoski Klaster Przemysłowy

Grażyna Grabowska - Prezes - Targi w Krakowie Sp. z o.o.

Beata Snopkiewicz - Project Manager - Targi w Krakowie Sp. z o.o.