Krótko

ulgreg

Koncentrat płynu obróbczego.

Chińskie wycinarki drutowe pracujące „w natrysku” wymagają odpowiedniego płynu obróbczego, który będzie chłodził i izolował. Większość operatorów używa do tego tzw. mydła emulsyjnego. Część używa płynów typu BM1 lub BM-06GP.

Fabryka DM-CUT odeszła od stosowania mydła emulsyjnego przy swoich wycinarkach drutowych kilka lat temu. Stosujemy koncentrat płynu obróbczego 4U-808. Jest to aktualnie najlepszy na polskim rynku koncentrat dla chińskich wycinarek drutowych. Baza wodna, po cięciu idealnie czysta powierzchnia detalu bez nalotu i zabrudzeń. Do tego bardzo stabilna praca maszyny i najlepsza z możliwych dla danego typu maszyny, gładkość powierzchni po cięciu.

Koncentrat jest oferowany w pojemnikach 11 kg. Rozrabiamy ze zwykłą wodą lub z wodą dejonizowaną (najlepsze efekty) w stosunku zależnym od wielkości zbiornika.

Drut molibdenowy.

Do pracy każdej wycinarki drutowej na drut molibdenowy niezbędny jest drut. Nasza firma oferuje z magazynu bardzo dobry, sprawdzony „w boju” drut o standardowej średnicy 0,18 mm.

Drut bardzo odporny jest na zerwanie oraz rozciąganie. Każda maszyna DM-CUT jest wyposażona w ten drut.

Dystrybutor: ULGREG Grzegorz Kugler,

88-100 Inowrocław, ul. Aleja 800-lecia Inowrocławia 2/24. Tel. kom. 663 750 527, www.dmcut.pl.