Krótko

NOWOŚĆ – Stempel tnący z konfigurowanym kształtem odsadzenia

Meusburger jako producent normaliów oferuje od października także stemple tnące z konfigurowanym kształtem odsadzenia. Specjalnie na życzenie klientów odsadzenia wykonywane są teraz także w kształcie kwadratu, prostokąta i owalu. Dzięki produkcji własnej gwarantujemy najkrótsze terminy dostawy.

Na polu elementów tnących Meusburger poszerza swój asortyment o stempel tnący z konfigurowanym kształtem odsadzenia. Od teraz możliwe są do wyboru również stemple z odsadzeniami w kształcie kwadratu, prostokąta i owalu oraz o różnych kształtach łbów. W sklepie online żądany stempel tnący można skonfigurować za pomocą kilku kliknięć myszką. Po wybraniu odpowiedniego stempla zostaną podane wymiary dotyczące geometrii ostrza i długości cięcia. Istnieje również możliwość pobrania danych CAD. W celu zagwarantowania maksymalnej precyzji w procesie wykrawania, podczas produkcji przywiązuje się najwyższą wagę do jak najdokładniejszych tolerancji. Dzięki własnej produkcji za pomocą zautomatyzowanej szlifierki cylindrycznej, Meusburger gwarantuje najkrótsze terminy dostaw.

Meusburger – Setting Standards

Meusburger jest liderem na rynku w dziedzinie precyzyjnych elementów znormalizowanych. Już ponad 16.000 klientów na całym świecie wykorzystuje zalety standaryzacji i korzysta z ponad 50-letniego doświadczenia w obróbce stali. Obszerny program elementów znormalizowanych w połączeniu z wysokiej jakości produktami dla warsztatów uczynił z Meusburgera niezawodnego, globalnego partnera w dziedzinie budowy narzędzi, form oraz maszyn.

Kontakt do firmy Meusburger Georg GmbH & Co KG

Tel.: 0043 (0) 5574 6706-0 - E-mail: presse@meusburger.com - www.meusburger.com/press-releases

* Materiał zdjęciowy: Fotografia (Meusburger)