Krótko

Nowy model FANUC ROBODRILL α-DiB5. Frezowanie to nasza specjalność

Udoskonalona linia obrabiarek FANUC ROBODRILL przeznaczonych do szerokiego zakresu operacji frezarskich i wiertarskogwinciarskich jest odpowiedzią na zmieniające się oczekiwania użytkowników. W jej ramach można znaleźć sześć kompletnie przeprojektowanych modeli centrów obróbczych w rozmiarach S, M oraz L, w wersji standardowej lub rozbudowanej. Każdy z nich doskonale sprawdzi się w produkcji prototypowej, jak również w produkcji masowej prowadzonej na dużą skalę przemysłową.

Znakiem szczególnym obrabiarek FANUC ROBODRILL jest szybkość, wysoka wydajność i niedościgniona precyzja obróbki. Z uwagi na swoją uniwersalność obrabiarka ROBODRILL znajduje zastosowanie w wielu branżach. Rozbudowane modele FANUC ROBODRILL α-DiB5 ADV są przygotowane do obróbki z jeszcze większą prędkością i wyznaczają nowe standardy w swojej klasie.

Gwarantując najwyższą precyzję oraz powtarzalność są one doskonałym rozwiązaniem dla w pełni zautomatyzowanej, długofalowej produkcji, a także świetną alternatywą dla dużych, wyspecjalizowanych maszyn. Nowe obrabiarki ROBODRILL ADV są oferowane z szeregiem zaawansowanych opcji specjalnych, niedostępnych w modelach standardowych.

Więcej informacji na stronie internetowej producenta >>>