Krótko

Nowe silniki LPG do wózków widłowych HYSTER®

Nowe silniki LPG do wózków widłowych Hyster® jeszcze mocniejsze i bardziej wydajne pod względem zużycia paliwa. Silniki te udowodniły, że w porównaniu z poprzednimi modelami są bardziej wydajne i zużywają mniejsze ilości paliwa podczas intensywnych cykli.

Poza zwiększoną wydajnością nowe silniki oferują niższy poziom hałasu. Poza cichszą pracą tryb ECO-eLo oferuje maksymalną efektywność paliwową. W modelach Fortens® dodatkowymi zaletami w jest bardziej zaawansowany układ chłodzenia. Usprawniono także ich łatwość serwisowania, a także wydłużono okresy pomiędzy wymianą pasów wałów rozrządczych od 3500 do 5000 godzin.

Firma Hyster® jest jedną z czołowych światowych marek sprzętu do obsługi materiałów. Hyster Company oferuje ponad 140 modeli wózków z przeciwwagą, urządzeń magazynowych i do przenoszenia kontenerów. Poprzez znaczne inwestycje w badania i rozwój, firma Hyster zapewnia, że jej produkty stanowią czołówkę w segmencie sprzętu do transportu materiałów, gwarantując niezawodność i niskie koszty eksploatacji w każdych warunkach.

Hyster Company (www.hyster.com) jest znanym na całym świecie projektantem i producentem wózków widłowych i stanowi część Hyster-Yale Group, Inc. (NMHG), spółki zależnej, stanowiącej w całości własność Hyster-Yale Materials Handling, Inc. (NYSE:HY). Hyster-Yale Materials Handling, Inc., wraz ze spółkami zależnymi, ma siedzibę w Cleveland w stanie Ohio i zatrudnia około 6 500 osób na całym świecie.

Serdecznie zapraszamy na stronę firmy - KLIKNIJ