Krótko

Oferta wyprzedażowa FOP AVIA S.A. na koniec roku!

Koniec roku to czas podsumowań a także finalizacji rozpoczętych inwestycji, jest to także dobra okazja do zwiększenia możliwości Twojej firmy. Skorzystaj z atrakcyjnych ofert na zakup obrabiarek dostępnych na salonie.

Fabryka Obrabiarek Precyzyjnych zaprasza do zapoznania się z modelami obrabiarek gotowymi do natychmiastowej dostawy, dostępnymi w salonie wystawienniczym w Warszawie. Przygotowane propozycje dotyczą wybranych modeli i konfiguracji. Lista obrabiarek dostępna na naszej stronie internetowej lub bezpośrednio u sprzedawcy.

Fabryka Obrabiarek Precyzyjnych AVIA S.A. to wiodący producent precyzyjnych obrabiarek do obróbki metalu. Nieustannie dbamy o rozwój naszych produktów z myślą o Klientach i ich potrzebach. Wieloletnia współpraca na rynku krajowym jak i rynkach zagranicznych procentuje dla naszych Klientów jak i dla nas. Obecnie z myślą o naszych Klientach, inwestujemy w infrastrukturę produkcyjną, aby ciągle podwyższać standardy jakości a także zwiększać dostępność obrabiarek AVIA na rynku wobec rosnących potrzeb Klientów.

Zapraszamy do współpracy.

Zapraszamy na stronę firmy AVIA