Nowy numer Forum Narzędziowe Oberon

Forum Narzędziowe OBERON

Nasze wydawnictwo

Kim jesteśmy?

Nasze wydawnictwo powstało w roku 2000, bo wtedy firma OBERON sama zaczęła brać udział w targach. Chcieliśmy naszym klientom, kupującym materiały przybliżyć nowe technologie, zdać relację z wydarzeń, aby ułatwić często zapracowanym fachowcom kontakt ze światem biegnącym wciąż naprzód.

Robert Dyrda
Jak działamy?

Początkowo kwartalnik a potem dwumiesięcznik dociera do ponad 2000 działających firm, z czego około 1700 egzemplarzy wysyłanych a pozostały nakład rozdawany na większości polskich targach branżowych.

Sam tytuł nawiązuje do faktu, że publikowane poglądy na temat jednej obrabiarki mogą być podstawą do rozpoczęcia dyskusji przez innych producentów.

Forum Narzędziowe OBERON
Co nas wyróżnia

• Unikatowa i „żyjąca”, bo stale uzupełniana baza adresatów;
• Odbiorcami FN są aktualni klienci hurtowni stali narzędziowej;
• Darmowa dystrybucja na wielu imprezach targowych;
• Wieloletnie doświadczenie w wydawaniu Forum (od 2000 roku);
• Profesjonalny wygląd magazynu i jakość jego druku;
• Wyróżnienia składanymi okładkami, lakierami punktowymi;
• Unikalne raporty tematyczne o obrabiarkach, oprogramowaniu;
• Dostępne w internecie pełne i bezpłatne archiwum cyfrowe;
• Szybki czas od wydarzenia do publikacji informacji o nim.

Forum Narzędziowe OBERON


About Images

Dlaczego FN OBERON?

Bo innego magazynu robionego przez praktyków a nie teoretyków i to dla praktyków a nie akademików w naszym kraju nie ma. Publikujemy relacje z targów i wydarzeń, opisujemy obrabiarki i prezentujemy ich porównania w przejrzystych, uporządkowanych raportach.

Od roku 2000 wydawaliśmy kwartalnik, obecnie dwumiesięcznik dystrybuowany do istniejących firm kupujących materiały i sprzęt w naszej hurtowni. Nasza baza wysyłkowa poprawiana jest tym samym stale i na bieżąco. Kilkaset egzemplarzy FN rozdajemy na każdych targach branżowych.

Po tylu latach praktyki uważamy, że wysyłka imienna do osób pracujących w branży jest najskuteczniejszą metodą promowania produktów. Oczywiście mógłby klienta odwiedzać przedstawiciel handlowy. Ale FN OBERON czytane jest w spokoju i wolnym czasie, lepiej się kojarzy od pospiesznej wizyty.

Profesjonalnie. Na dobrym papierze, z lakierem, wykrojami, skrzydełkami i co jeszcze drukarnia we współpracy z grafikiem i klientem może przygotować. Bo Wasze produkty są tego warte. A stosunek ceny do ilości egzemplarzy i jakości mamy najlepszy.


Nasi partnerzy