Nowy numer Forum Narzędziowe OBERON

XYZ Machine Tools rozwija się i jest obecne w PolsceXYZ Forum Narzędziowe OBERON
XYZ Forum Narzędziowe OBERON

Fot. Piotr Madeja (z lewej) i Jan Wyremba podczas miesięcznego
szkolenia w siedzibie i fabryce XYZ Machine Tools.

Wraz z otwarciem specjalnie wybudowanego salonu wystawowego w Zabrzu, XYZ Machine Tools rozpoczyna program ekspansji. Nowy salon jest strategicznie zlokalizowany na południu Polski z łatwym dojazdem autostradą do przemysłowego centrum kraju. Odwiedzający będą mogli zobaczyć potencjał systemu sterowania ProtoTRAK, z ośmioma maszynami z gamy frezarek stołowych, tokarek i centr obróbczych 2-OP oraz TMC ProtoTRAK.

Do wsparcia nowego salonu powołano dwóch kierowników sprzedaży, którymi są Piotr Madeja i Jan Wyremba. Piotr posiada bogate doświadczenie w sprzedaży i wdrażaniu narzędzi skrawających, natomiast Jan ma doświadczenie w sprzedaży obrabiarek, pracując dla wiodących producentów. - U Piotra i Jana znaleźliśmy dobrą równowagę doświadczeń, która przełoży się na znaczny wzrost marki XYZ Machine Tools w nadchodzących miesiącach i latach, mówi Howard Bamforth, dyrektor sprzedaży eksportowej w XYZ Machine Tools.

XYZ Forum Narzędziowe OBERON

Fot. Nowy salon XYZ Machine Tools w Zabrzu, Polska

- Chociaż obecna sytuacja na Ukrainie miała pewien wpływ na produkcję w regionie, jesteśmy przekonani, że możemy zaobserwować znaczny wzrost sprzedaży w ciągu najbliższych 18 miesięcy do dwóch lat. Te spotkania i otwarcie salonu w Zabrzu są punktem wyjścia do projektu, w ramach którego XYZ Machine Tools będzie dalej inwestować w Polsce. Oprócz tego możemy oferować szkolenia i mamy wyznaczonego partnera serwisowego w Polsce, co pozwala nam zapewnić instalację i wszelkie wymagania serwisowe w przyszłości. Dodatkowo klienci mogą być obsługiwani z naszej fabryki w Wielkiej Brytanii, jeśli jest to wymagane, na przykład w przypadku części zamiennych wysyłanych w ciągu 24 godzin.

Piotr i Jan rozpoczęli pracę 1 października i spędzili miesiąc w centrali XYZ Machine Tools w Burlescombe w Anglii, przechodząc intensywne szkolenia produktowe. Dzięki temu będą mogli pewnie wykonywać prezentacje i pokazy, zarówno w salonie wystawowym, jak i u klientów, gdy przyjdą do pracy od 1 listopada. Oficjalne otwarcie zaplanowane jest na luty 2023 r., a więcej szczegółów podamy w nowym roku.

XYZ Forum Narzędziowe OBERON

Kontakt z polskim oddziałem w Zabrzu:
• Jan Wyremba - jan.wyremba@xyzmachinetools.pl
• Piotr Madeja - piotr.madeja@xyzmachinetools.pl
www.xyzmachinetools.com