Nowy numer Forum Narzędziowe OBERON
EuroBLECH Forum Narzędziowe OBERON

EuroBLECH 2022 - Twoja brama do mądrzejszej przyszłości 26. Międzynarodowa Wystawa Technologii Obróbki Blach


Po czterech latach społeczność związaną z branżą obróbki blach niecierpliwie czeka na swoje wiodące wydarzenie. EuroBLECH 2022, 26. Międzynarodowe Targi Technologii Obróbki Blach, odbędą się w dniach 25–28 października 2022 roku na terenach wystawowych w Hanowerze w Niemczech.

„Wraz z całkowitym zniesieniem międzynarodowych ograniczeń w podróżowaniu, które uniemożliwiały wjazd do Niemiec, nie możemy się doczekać, kiedy znów powitamy naszą międzynarodową publiczność na wiodących na świecie targach technologii obróbki blach."

- mówi Evelyn Warwick, dyrektorka targów EuroBLECH, w imieniu organizatora Mack Brooks Exhibitions.

Lista wystawców dostępna na stronie internetowej targów EuroBLECH jest regularnie aktualizowana i zawiera wiele informacji o wystawiających się firmach, w tym profile wystawców, prezentacje wideo firm i dane kontaktowe. Elektroniczny biuletyn targów EuroBLECH, często wysyłany w okresie poprzedzającym imprezę, zawiera najnowsze informacje o wydarzeniu, wystawcach i branży.

Formularz subskrypcji elektronicznego biuletynu EuroBLECH jest również dostępny na stronie: www.euroblech.com

Targi EuroBLECH można śledzić w mediach społecznościowych, takich jak LinkedIn i YouTube. Oficjalny hasztag to #euroblech.

Odwiedź witrynę targów na Linkedin