Nowy numer Forum Narzędziowe OBERON

FCMill 104
Nowe rozwiązanie do frezowania czołowego w ofercie Polcomm®FCMill 104 polcomm Forum Narzędziowe OBERON

Seria FCMill 104 do frezowania czołowego

Polcomm® nieustannie rozwija swoją ofertę narzędzi skrawających. Nowością jest seria FCMill 104 do intensywnego frezowania czołowego. To seria głowic frezarskich z kątem przystawienia 45°, zapewniająca lepsze odprowadzanie wiórów i wyższą wydajność frezowania. Precyzyjne pozycjonowanie płytek gwarantuje dobre wykończenie powierzchni. W ofercie posiadamy szeroki wybór geometrii płytek skrawających dla różnych materiałów i warunków skrawania. Płytki z płaską geometrią do stali i żeliwa, również w wersji ze wzmocnioną krawędzią skrawającą. Płytki z dodatnim kątem natarcia, ze wzmocnioną krawędzią skrawającą T-land, oferowane w kilku gatunkach, do stali, stali nierdzewnych, żeliwa i stopów żaroodpornych. Płytki z ostrą krawędzią skrawającą z dużym dodatnim kątem natarcia dedykowane do aluminium i materiałów nieżelaznych. Producent chce zachęcić do testowania swoich rozwiązań oferując nowe rozwiązanie FCMill w promocji. Głowice frezarskie z serii FCMill 104 kupimy za symboliczną złotówkę przy jednoczesnym zakupie dedykowanych im płytek wieloostrzowych we wskazanej ilości. Mamy do wyboru kilka rodzajów wymiennych płytek frezarskich dla różnych aplikacji.

Poza głowicami z nowej serii, także inne narzędzia do frezowania dostępne są aktualnie w ofercie promocyjnej w Polcomm. Za 1 PLN możemy kupić głowice frezarskie z serii HFMill – do frezowania z szybkimi posuwami, SQMill – do frezowania walcowo-czołowego oraz PRMill – do frezowania profilowego. Także określone pakiety frezów pełnowęglikowych dostępne są w promocyjnych cenach.

Oferty promocyjne zawierają narzędzia, przy których zastosowaniu osiągniemy znaczny wzrost produktywności, w efekcie obniżymy jednostkowy koszt wykonania detalu.

P.H.M. Polcomm Dariusz Kozak